Connect with us

Hi, what are you looking for?

Brasov RomaniaBrasov Romania

Brașovul Civic

(Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!”

Este de nînțeles de ce Primăria Brașov ține în mizerie Stadionul Tineretului, aflat în proprietate de ceva timp.

Ciprian Jurubescu: „CÂND ÎȚI E RUȘINE CĂ EȘTI LOCALNIC! ASTA SE ÎNTÂMPLĂ CÂND AJUNG STĂPÂNI PE ORAȘ!
Baraj pentru Liga 3 pe Tineretului, reprezentantele județelor Covasna și Mureș!

(Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!” 31 (Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!” 32 (Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!” 33

Organizator FRF prin AJF BRAȘOV, aceeași care au făcut orice să favorizeze o mașinărie politică spre baraj, aceeași care au desemnat o câștigătoare de Cupa României fără niciun meci jucat, aceeași care azi fac de rușine BRAȘOVUL prin organizarea execrabilă a acestui meci între echipe din județele vecine!

Iarba netunsă poate fi ceva interpretabil dar mizeria de la tribuna oficială, singura deschisă, întrece orice limită a bunului simț! Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!

Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!
#2020Brașovunnouînceput

(Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!” 34 (Foto) Brașovul făcut de rușine. Stadionul Tineretului, mizerie de nedescris. Ciprian: „ Nu pot să reproduc cuvintele oaspeților de la Ungheni(Mureș) și SEPSI(Covasna) dar este o pată neagră pe imaginea orașului nostru!  Vă ajunge stimați domni ,Brașovul meu merită altceva!” 35

P.S. Apropo, ca să fie tacâmul complet, ghiciți cine e observator de joc azi? Însuși conducătorul echipei Olimpic Zărnești, echipa desemnată câștigătoarea Cupei României de AJF BRAȘOV, fără să fi jucat vreun meci!!!!”

Corneliu Teposu: „Eu am tot zis că Brașovul a decăzut din punct de vedere sportiv mai mult ca niciodată.
Baza e acum a Primăriei, nu mai sunt suporterii stegari acolo să facă curat, să dea cu mătura, să vopsească sau să deszăpezească, ca atunci când a fost cazul.
AJF Brașov, organizatorul din partea FRF, probabil că a intrat în vacanță de când a ajutat echipa Primăriei să ajungă la barajul interjudețean.
Rușine! Că ne faceți Brașovul de rușine, nerușinaților!”

Facebook

You May Also Like

Allen Coliban primarul Brașovului

Primarul Allen Coliban s-a întâlnit vineri seara cu brașovenii din Răcădău unde a discutat despre problemele zonei. Ovidiu Murzea: „Feedback intalnire cu Allen. Per...

Stiri Brașov

Un alt mesaj Ro-Alert a fost trimis ieri noapte de ISU Brașov pentru a semnala prezența unei ursoaice pe strada Jepilor (Răcădău). Este a...

Stiri Brașov

Brașovul consemnează astăzi o premieră. Niciun caz de infectare cu Covid în ultimele 24 de ore. Din păcate se moare destul de mult, din...

Stiri Brașov

La Brașov centralele sunt puse în funcțiune și în aceste zile de vară. Posibil ca în zilele următoare să vină ceva căldură dar nu...

Copyright © Brasov Romania

Folosim cookie-uri pentru a vă oferi cea mai bună experiență online. Acceptând că acceptați utilizarea cookie-urilor în conformitate cu politica noastră privind cookie-urile.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

Atunci când vizitați orice site web, acesta poate stoca sau prelua informații pe browserul dvs., mai ales sub formă de cookie-uri. Controlați aici serviciile personale de cookie-uri.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Decline all Services
Accept all Services