Brasov: Angajari la Parcul cu Dinozauri din Rasnov

Last Updated on aprilie 27, 2015 DINOPARC RÂȘNOV angajează ghid turistic, supraveghetor , economist, staff , incepand cu data de 1 iunie 2015.
Descrierea postului: Viitorul angajat va avea responsabilitatea asigurării ghidajului , primirii si indrumarii pentru grupurile din țară și străinătate pe circuitul de vizitare amenajat în cadrul parcului tematic cu dinozauri din Râșnov – Valea Cetății.

Condiții minime de participare la concurs:
Vârsta minimă: 18 ani, fete și băieți.
Studii: medii , student sau studii superioare.

Abilități și cunoștințe:
– Abilități de comunicare, relaționare și exprimare;- Persoană organizată, punctuală, conștiincioasă și responsabilă;- Cunoașterea limbii engleze și a altor limbi străine constituie un avantaj;
– Persuasivitate, inițiativă, atenție distributivă, dorința de lucru în echipă; – Cunoștințele de paleontologie sau/și pasiunea pentru istoria dinozaurilor constituie un avantaj;
– Experiența în activitatea de ghid pentru parc tematic / muzeu / grădină zoologică constituie un avantaj.

Oferta noastră:
– salariu fix + bonusuri de performanță;
– mediu de lucru dinamic și suport pentru dezvoltarea personală;
– program flexibil , cu posibilitatea personalizarii programului de lucru pentru studenti;
– șansa de a începe o carieră într-un domeniu inedit în România, la un nivel profesional european.

CV- urile se vor trimite pe adresa info@dinoparc.ro , pana cel tarziu marti , 05.05.2015.
Interviul de angajare va avea loc la data de 06.05.2015 orele 11.00 , in sala de conferinte din sediul Primariei Rasnov situat in Rasnov , Piata Unirii nr. 12

Pentru informații suplimentare puteți să sunați la 0766741014

Previous Story

Traditionalul cartof braşovean este pe cale de disparitie

Next Story

Brasov: Asfaltari in cartierul Tractorul. Pe strazile private nu se poate turna asfalt. „In situatia in care sunt strazi care nu sunt domeniu public, nici noi si nici retelistii nu putem face nici un fel de lucrari, fiindca nu este legal sa investim bani publici pe proprietati private”