Brașov: Spitalul Sf. Constantin face angajări. Vezi dacă te încadrezi:

Last Updated on martie 3, 2016 Spitalul Sf. Constantin, distins de Organizatia Mondiala a Sanatatii cu premiul Hand Hygiene Excellence Award 2013, anunță că angajează infirmier(ă).

Responsabilitati:
Activitate de ingrijire si supraveghere pacienti.
Cerinte:
– curs de infirmiere organizat de Ordinul Asistentilor Medicali Generalisti, Moaselor si Asistentilor Medicali din Romania sau curs organizat de furnizori autorizati de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale cu aprobarea Ministerului Sanatatii;
– persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta;
– pasiune pentru profesie;
– disponibilitate pentru program de lucru in ture

Beneficii Oferite:
Salariu motivant

bg6565jmm

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra, asteptam aplicatiile Dumneavoastra pe adresa: ilinca.garbea@spitalulsfconstantin.ro. Va rugam sa specificati in subiectul e-mailului postul pentru care doriti sa aplicati.

Mentionam ca doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati. S.C. Teo Health S.A. va respecta confidentialitatea datelor continute in aplicatiile candidatilor, in conformitate cu Legea 677/2001.

Previous Story

Brașov: Elicopterul H 215 are piata in SUA chiar inainte de inceperea fabricatiei la Ghimbav

Next Story

Accident Brașov: Un autobuz RAT a scăpat de sub control în sensul giratoriu de la Județean