(Video) Vezi golul superb inscris de FC Brasov in prima etapa la Baia Mare (minutul 3:28)

Last Updated on septembrie 1, 2015

FC Brașov a terminat la egalitate, scor 1-1 (1-0) în prima etapă a ligii secunde, într-un meci disputat pe Stadionul “Viorel Mateianu”, împotriva celor de la FCM Baia Mare. În minutul 21′, Arnăutu puncta pentru gazde din șase metri, reluând cu latul o centrare a lui Balaure. După pauză, Claudiu Codoban (48′) marca golul egalării pentru echipa noastră, cu un șut de la aproximativ 22 de metri.

Pentru FC Brașov urmează duelul din etapa a II-a, cu FC Caransebeș, care va avea loc în acest weekend, pe Stadionul “Tineretului”.

Previous Story

Aeroportul Brasov: Avem sondaj, avem un apel al politicienilor dar nu avem teren pe care sa construim. Sintem in grafic